Figury zwierząt

Figury zwierząt Bakkara

Figury ogrodowe i inne elementy dekoracyjne odlewano z betonu już od wielu wieków. Również w dzisiejszych czasach są niezwykłą ozdobą. Mogą sprawić, że ogród będzie wyglądał naprawdę wyjątkowo. Czyli właśnie tak, jak wiele osób chce, żeby się prezentował. Oczywiście każdy ma inny gust. Ogrody powstają też w różnym stylu i projektowane są w różny sposób. Staramy się z naszą ofertą właśnie temu wyjść naprzeciw.

Dlatego proponujemy nie tylko figury zwierząt najwyższej jakości – prosto od producenta, ale także ich szeroki wybór. Wszystko po to, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Zaprojektowane przez nas zwierzęta reprezentują różne style. Są tutaj zarówno realistyczne betonowe figury zwierząt, jak i takie nawiązujące do jakichś klasycznych elementów, które zdobiły już starożytne budowle.

W naszej ofercie mogą państwo znaleźć:

  • realistyczne figury przedstawiające orły i inne ptaki
  • figurki przedstawiające zwierzątka w wesoły i zabawny sposób, takie nawiązujące to starożytnego Egiptu i Rzymu
  • różnego rodzaju zwierzęta gospodarskie, np. gęsi
  • ale również te egzotyczne jak słonie w różnych pozach
  • lisy, zające i inne leśne stworzenia
  • psy różnych ras
  • klasyczne i niezwykle popularne sowy
  • lwy nawiązujące do tradycyjnych figur

Różne style i kształty

Staraliśmy się też dobrać je różnorodnie pod względem wielkości. Wiemy, że każdy dysponuje ogrodem innych rozmiarów, jak i różnym gustem. Niektórzy będą chcieli, aby ich dziedziniec zdobiły potężne lwy nawiązujące do klasycznej architektury, inni wolą bardziej subtelne ozdoby. Nieduże uśmiechnięte zwierzęta szczególnie spodobają się dzieciom. Miłośnicy psów być może będą mogli odnaleźć tutaj podobiznę swojego ulubieńca. Różnego rodzaju sowy to również bardzo popularny wybór wśród naszych klientów. Mamy jednak także niezwykle mało oczywiste figury zwierząt, są to między innymi dinozaury, czy trolle. Będą idealnym dopełnienie pięknego ogrodu.

Figury ogrodowe najwyższej jakości

Równie ważne co duży wybór, jest dla nas jakość naszych produktów. Jako producent figur ogrodowych współpracujemy z dostawcami najwyższej jakości surowca. Mamy zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesne narzędzia, dzięki czemu możemy w pełni kontrolować każdy etap produkcji. Pracownicy to doświadczana i wykwalifikowana kadra, która bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Wszystko to ma na celu zapewnić nie tylko wykonanie zgodne z projektem, ale też trwałość figur. Wiemy, że jest ona niezwykle ważna dla naszych klientów.

Figury ogrodowe narażone są na działanie różnych warunków atmosferycznych, szczególnie w naszym klimacie. Dlatego tak ważne jest dochowanie wszystkich procedur w czasie produkcji. Jeśli więc figury ogrodowe zwierząt są tym, czego Państwo szukają, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Duży wybór sprawia, że każdy zajdzie taką dla siebie. Niezależnie od tego, czy ma to być realistyczna figura do ogrodu, czy może coś w luźniejszym tonie. Oczywiście mamy też ofercie inne figury ogrodowe – nie tylko takie przedstawiające zwierzęta, znajdą je Państwo również na naszej stronie.

Produkt dodany do ulubionych